ТМ «Паробій» – високопрофесійний та впевнений фахівець у галузі ремонту побутової техніки, що працює на ринку послуг із 2012 року.

Попри відносно недовге існування компанії, робота спеціалістів перевірена роками. Зокрема, інженери фірми мають 20-річний досвід у ремонтному напрямку діяльності і володіють вмінням оперативно провести діагностику техніки, тобто якнайшвидше виявити і усунути неполадки.

Працюючи з клієнтом, ми керуємося простим але надважливим принципом – ЖОДНА ПРОБЛЕМА ПОБУТОВОГО ХАРАКТЕРУ НЕ ПОВИННА ПСУВАТИ ВАМ ЖИТТЯ. Саме тому усі технічні конфузи, пов’язані із побутовою технікою, ми беремо на себе.

Співпраця  із ТМ «Паробій»  передбачає якісне обслуговування великої та малої побутової техніки.  Відтак, у нашій компетенції ефектнивний та оперативний ремонт пральних та посудомийних машин, газових плит, а також дрібніших одиниць техніки – кухонних комбайнів, блендерів, м’ясорубок, тостерів, кавоварок, прасок, тощо.

А це, в свою чергу суттєво допомагає вирішити проблему відсутності сервісного центру того чи іншого бренду у вашому місті.

Shop By Department