Італійська компанія ARDO відома на ринку своєю якісною побутовою технікою. Спеціалісти компанії завжди впроваджують у виробництво нові розробки, що робить пральні машини, холодильники та плитки цього виробника ще більш надійними. Але незважаючи на це технікаARDO часом виходить з ладу, що стає неприємною несподіванкою для її власників.

Якщо ви шукаєте сервісний центр, у якому виконають ремонт ARDO не лише якісно і швидко, але й за доступними цінами – тоді вам до нас. Фахівці ТМ «Паробій» виявлять та ліквідують несправності Вашої пральної машини, холодильника та плити будь-якого рівня складності, озброївшись сучасними інструментами, оригінальними деталями та власним досвідом. Ми працюємо як у майстерні, так і безпосередньо у вас вдома. А це робить ремонт ще зручнішим для кожного клієнта.

Пропонуємо Вам ремонт ARDO, після якого ваша побутова техніка цього виробника знову запрацює на найвищому рівні, а про ремонт можна буде забути ще на довго. Завітайте в ТМ «Паробій», якщо прагнете якісних послуг та не плануєте викидати гроші на вітер!

ARDO

Shop By Department