У світі, де нам постійно бракує часу на сон, кава стає улюбленим напоєм для багатьох людей. Вона бадьорить, піднімає настрій та наповнює Вас енергією на весь день. Тому кавоварки та кавомолки – незамінна річ у вашому  домі, а кавові машини – в офісі, де працівники можуть насолодитись ароматним напоєм безпосередньо на робочому місці.

Однак, як і будь-яка побутова техніка, на жаль, вони можуть зламатись. Потрібен ремонт SAECO – звертайтесь до нас. Техніку цієї італійської марки випускають в різних видах та комплектаціях, тому полагодити її – доволі складний процес. Однак спеціалістам ТМ «Паробій» ремонт SAECO під силу.

Найпоширеніші несправності кавоварок та кавомолок – механічні поломки пристрою для дозування і розлому кавових зерен, які трапляються через вихід з ладу фрези кавоварок. Ремонт SAECO потрібен також тоді, коли ламаються електронагрівачі або датчик температури.  Наші спеціалісти з легкістю усунуть ці та інші несправності і замінять зламані деталі, якщо це необхідно.

Звертайтесь до ТМ «Паробій», отримайте якісний ремонт SAECO за максимально доступною ціною й надалі насолоджуйтесь Вашою улюбленою кавою.

Shop By Department