Блендер вже давно став одним з найбільш практичних та корисних електричних приладів на кухні будь-якої господині. Він є надзвичайно функціональним пристроєм і може мати безліч використань. Наприклад, за його допомогою подрібнюють їжу до стану пюре, готують кремові десерти або різноманітні напої. Однак блендер, як і будь-яка інша побутова техніка, може зламатись в будь-який момент. Що ж робити, якщо ви звикли до цього над зручного приладу, але не хочете витрачати гроші на покупку нового?

Ремонт блендерів Philips(Філіпс)

Якщо у вас зламався блендер, не поспішайте нести його на смітник. Спочатку ретельно вимийте його від залишків їжі, просушіть та зверніться по допомогу до спеціалістів в ремонті даного обладнання. Досвідчений фахівець визначить несправність протягом короткого часу і усуне її за кілька днів.

Спеціалісти нашого сервісного центру використовують сучасні інструменти та обладнання для проведення ремонту. Розглянемо основні типи поломок, серед яких:

  • пристрій не вмикається;
  • механізм не прокручується під навантаженням;
  • ножі зламались і необхідна заміна;
  • несправний перемикач режимів;
  • техніка не працює від мережі.

Більшість зазначених несправностей може виникати через неправильну експлуатацію блендера або ж через певні механічні пошкодження. Не дивлячись на те, що різні марки блендера потребують різного підходу, наші фахівці впораються із будь-яким типом даної техніки.

Рівень складності ремонту техніки напряму залежить від потреби у розбірці блендера. Ремонт, що не потребує розборки блендера, як правило, може включати в себе заміну теплових запобіжників, мережевого дроту та лампочок індикації, профілактична змазка та очистка апарату, заміна пошкоджених ручок та насадок. Більш складний ремонт включає в себе такі процеси, як заміна наступних деталей: згорілих ємностей, вимикача, електродвигуна, плат електронного керування та всіх видів підшипників.

Окрім ремонтних робіт, сервісні центри часто виконують також технічне обслуговування дрібної та іншої побутової техніки різноманітного призначення. Наші співробітники в короткі терміни виконають діагностику та необхідні сервісні роботи. У нас ви також зможете проконсультуватися щодо правильної експлуатації блендера, щоб не допустити подальших поломок пристрою.

Професійний ремонт блендера Львів

Якщо ви шукаєте спеціалістів, які можуть надати якісний ремонт побутової техніки за доступними цінами, то наш сайт допоможе вам у цьому. Багатий досвід і професійний підхід наших співробітників дозволили заслужити хорошу репутацію серед великої кількості клієнтів.

Більш детальні відомості щодо наших послуг та їх вартості ви можете отримати за телефоном, вказаним на сайті.

Shop By Department