Одним із найважливіших предметів кухонної техніки є кухонна плита. У кожної господині є безліч вимог до такої плити, оскільки важливими критеріями є не тільки її дизайн, але і те, як вона вписується в загальний інтер’єр приміщення. Але найголовнішим фактором, на який треба звернути увагу, є якість обраної техніки. Тим не менш, якщо ви все ж обрали якісну електричну плиту, це ще не означає, що вам у майбутньому не знадобиться допомога кваліфікованих майстрів із ремонту кухонної техніки.

Електричні плити є значно більш безпечними пристроями, ніж газова вибухонебезпечна техніка. Електроплити поступово почали набувати все більшої популярності, оскільки ціна на газ зростає з кожним роком, а дана техніка дає шанс значно зекономити на оплаті комунальних послуг.

Звертаємо вашу увагу, що оскільки електронна плита є габаритним кухонним приладом, то її доставка до сервісного центру може стати справжньою проблемою. Це пояснюється тим, що для цього знадобиться власне авто або замовлення таксі, так само непросто буде й забрати техніку додому. Таким чином, найбільш оптимальним рішенням буде викликати майстра, який у короткі терміни проведе діагностику та ремонт вашої електричної плити.

Причини несправності електричних плит

Існує досить невелика кількість ймовірних причин для того, щоб зламалася електрична плита. Такою причиною, наприклад, можуть стати несправні контакти або перегорілий дріт. Будь-які проблеми з проводкою можна побачити неозброєним оком, оскільки перегоріла ізоляція є дуже помітною. Однак самостійно помітити проблеми з контактами буде не так просто. Щоб діагностувати подібну несправність, потрібен спеціальний прилад та фахівець, який знається не тільки на ремонті побутової техніки, але й на електриці.

Поширеною причиною несправності електричної плити також є перегоріла конфорка. У випадку, якщо у вас трапилась дана проблема, викличте майстра для заміни конфорки та усунення даної проблеми.

Кожен третій випадок несправності електричної плити виникає через низьку напругу або через відсутність напруги на клемах електроплити. Щоб остаточно визначити причину несправності, достатньо буде просто підключити до тієї самої розетки інший електроприлад. Якщо він працюватиме, то проблема таки полягає в клемах.

Ремонт газової плити у Львові

Якщо вам необхідно відремонтувати газову плиту, зверніться до наших професіоналів за допомогою контактної інформації, вказаної на сайті. Ми гарантуємо якісну та швидку роботу. Вартість послуг наших спеціалістів напряму залежатиме від складності поломки та ціни деталей, які необхідно буде замінити.

Shop By Department