Побутова техніка Kaiser користується великою популярністю у покупців: її цінують не тільки за стильний дизайн та функціональність, а й за хоршу якість. Проте, як будь-яке інше обладнання, пристрої цієї марки час від часу ламаються, і їм потрібно кваліфікований ремонт. Не варто намагатися самостійно ремонтувати їх, оскільки за відсутності потрібного інструменту і навичок це призведе до появи більш серйозних несправностей, і сервісний центр Kaiser у Львові пропонує вигідні умови по відновленню побутової техніки Kaiser. У нашій компанії працюють досвідчені майстри, здатні швидко діагностувати та усунути найскладніші поломки.

ТМ “Паробій” надає такі послуги щодо побутової техніки Kaiser:

Діагностика. Вона може знадобитися окремо для перевірки ремонтопридатності техніки або в рамках відновлення. Діагностику можна замовити як в умовах майстерні, так і з виїздом (другий варіант особливо актуальний для власників пральних машин, виручених панелей, електроплит Kaiser та іншої габаритної техніки, яку складно транспортувати).
Планове обслуговування. Залежно від конкретного виду пристрою може знадобитися заміна мастильних матеріалів, ущільнювачів, підшипників та інших елементів, регулярно потребують оновлення.
Ремонт. Він може знадобитися через кілька років експлуатації через знос деталей, в результаті неакуратного або неграмотного поводження, через виробничий брак. Вартість послуги залежить від ціни запчастин та ступеня складності поломки. Деякі види робіт можливо провести на дому, для інших техніку доведеться транспортувати в сервіс.

Shop By Department