В життя кожної сучасної людини вже давно увійшла різноманітна побутова техніка, яка значно спрощує життя та підвищує комфорт умов проживання. На термін експлуатації тих чи інших електричних побутових приладів значною мірою впливає якість зборки та обережність користування ними.

Основні правила користування праскою

Праска – це електроприлад, який допомагає нам завжди виглядати охайно та стильно. Вона давно вважається найпростішим у плані ремонту електричним побутовим приладом. Тим не менш, при її використанні також необхідно дотримуватись певних правил та рекомендацій.

Мова йде про наступні основні правила:

  • не рекомендується використовувати водопровідну воду в прасках із парогенератором. Нехтування даною рекомендацією може призвести до утворення накипу, зниження ступеня нагріву, а також до засмічення підошви праски.
  • стежте за тим, щоб не пошкодився мережевий дріт (це відбувається переважно у місцях постійного згинання дроту);
  • неправильно налаштований терморегулятор може призвести до перегріву і пошкодження праски.

Якщо з певних причин ваш електроприлад все ж зламався, то ми пропонуємо здійснити ремонт праски за допомогою наших майстрів.

Ремонт прасок у Львові

Ремонт праски може знадобитись вам із однієї з наступних причин:

  • праска не вмикається;
  • відсутня подача пари;
  • праска не гріє;
  • не працює кнопка або тумблер;
  • праску необхідно очистити від накипу.

Будь-які з вищезазначених поломок допоможуть усунути наші спеціалісти. Ми пропонуємо своїм клієнтам гармонійне поєднання ціни та якості послуг. Звертаємо вашу увагу, що намагатись відремонтувати електричний прилад може бути небезпечно. Крім того, ви можете ще більше ускладнити поломку, після чого майстрам буде значно важче її усунути.

Всі майстри нашої компанії мають великий досвід роботи в галузі ремонту побутових електричних приладів і гарантують високу якість роботи. Ми користуємося тільки сучасними інструментами і маємо великий запас деталей для заміни поламаних елементів у прасці.

Ремонт парових прасок Львів: переваги нашої компанії

До робіт з ремонту праски можуть входити наступні дії: ремонт чи заміна дротів живлення або регулятора температури, заміна сигнальної лампи або підошви пристрою, ремонт системи відпарювання та ін.

Відремонтувати вашу праску якісно та в короткі терміни допоможуть наші спеціалісти з багаторічним досвідом. Звернутись за детальною інформацією або поставити всі необхідні питання ви можете за телефоном, вказаним на сайті. Пам’ятайте, що ціна послуг буде залежати від складності поломки та вартості деталей, які необхідно буде замінити.

Shop By Department