Духовка є одним з найголовніших помічників господині на кухні. І це не дивно, адже приготовані у ній страви не лише смачні, але й корисні. Саме тому коли духовка виходить з ладу – це неабияке розчарування. Проте, не опускайте рук – довіртесь спеціалістам ТМ «Паробій», які виконають ремонт духовки для вас на найвищому рівні – швидко, якісно та, головне, надійно.

Духовки вже дуже давно користуються у господинь величезним попитом. Найбільшою перевагою духових шаф є їхня компактність та можливість розміщення в будь-якому місці. Таке широке поширення даних пристроїв посилює попит на хороших спеціалістів із ремонту духових шаф.

Не дивлячись на те, що духовки мають досить тривалий термін експлуатації, часом вони також зношуються. Найважливішим фактором є правильне визначення причин несправності. Звернувшись до спеціалістів із нашого сервісного центру, ви зекономите час і гроші, та отримаєте якісні послуги з ремонту.

Ремонт духовок та основні види несправностей

До найбільш поширених типів поломок відносяться наступні:

  • несправний вентилятор всередині духовки (як правило, в такому випадку необхідно перевірити контакти);
  • зламані ручки керування;
  • перегоряння нагрівальної спіралі (для усунення несправності просто виконується заміна деталі);
  • несправні перемикачі (в тому разі, якщо перемикачі ламаються, духовка просто перестає грітись; заміна даних деталей дозволить повернути духову шафу до робочого стану);
  • несправний електричний ланцюг (для того щоб відремонтувати духовку, треба замінити ланки, що вийшли з ладу).

Ремонт електричних духовок Gorenje

Електричні духовки вважаються досить складним пристроєм в технічному плані. Вони можуть додатково комплектуватися грилем, системами освітлення, конвекцією, додатковими системами, які дозволяють створювати програми для готування їжі та іншими корисними функціями.

Причинами виникнення несправностей у духовках всіх видів найчастіше стають старіння та знос техніки, забруднення, порушення правил експлуатації пристрою, або перепади напруги в електричній мережі.

Ремонт газових духовок Bosch(Бош)

Поряд із електричними, до найбільш популярних відносяться також газові духовки. Основною перевагою останніх є їхня надзвичайна економічність. Вже протягом довгого часу вони є популярними також через свою високу надійність, однак навіть найбільш надійна техніка може зламатись.

При виникненні будь-яких несправностей, не варто намагатись відремонтувати духовку самостійно. Не зволікайте, та як найшвидше звертайтесь до спеціалістів. Спроба відремонтувати духову шафу самостійно може закінчитись великими збитками або ж більш серйозними наслідками.

Ремонт духовки Львів: де замовити?

Наші спеціалісти гарантують якісний та швидкий ремонт духовки за доступною ціною. У нас є всі необхідні інструменти та деталі для ремонту вашої побутової техніки. Перевагою наших фахівців є надзвичайна пунктуальність. Ми у короткі терміни проводимо діагностику та ремонт вашої техніки, продовжуючи можливий термін її експлуатації ще на кілька років.

Вартість ремонтних робіт буде залежати від складності поломки та ціни запасних деталей. Остаточну вартість послуг ви можете дізнатись після того, як наші майстри проведуть повну діагностику побутової техніки.

Ми виконаємо ремонт духовки найпопулярніших марок LGARDO, ZANUSSIBOSCH та Whirlpool так, що вони ще довго служитимуть вам без жодних проблем. Звертайтесь до спеціалістів ТМ «Паробій» і отримайте справді якісний та ефективний сервіс.

Shop By Department