Компанія LG відома на ринку як один з найбільших виробників побутової техніки для дому та сім’ї. Серед величезного асортименту продукції LG кожен покупець може вибрати підходящий за ціною та модифікацією пилосос, холодильник, пральну та посудомийну машини чи мікрохвильову піч. Однак попри надійність та якість, побутова техніка цього виробника іноді ламається, і її власнику необхідний ремонт LG. У такому випадку завітайте до ТМ «Паробій», де спеціалісти високого класу допоможуть вам продовжити вік побутової техніки LG, швидко вививши причину несправності та грамотно усунувши її.

Зламався холодильник чи посудомийна машина? Наші майстри виконають ремонт техніки LG прямо у Вас вдома, а якщо це не можливо, відтранспортують Вашу побутову техніку до майстерні і повернуть її у зручний для Вас час вже відремонтованою. Вам не доведеться турбуватись про доставку.  Крім того, співвідношення ціни та якості у нашій компанії приємно вас вразить.

Поверніть комфорт та затишок у своє життя – скористайтесь послугами ТМ «Паробій» і Ваша техніка LG знову допомагатиме Вам у звичних побутових справах на найвищому рівні.

LG

Shop By Department