ТМ «Паробій» пропонує Вам швидкий та якісний ремонт як малої, так і великої побутової техніки різних брендів за максимально доступну ціну. Скориставшись нашими послугами, Ви на власному досвіді переконаєтесь, як має виглядати справжній знак якості. Адже ми виконуємо для Вас ремонт техніки на найвищому рівні.

У Вас зламалась пральна машина? Вона почала «танцювати», стукати, або ж просто не працює – звертайтесь до нас. Наші спеціалісти з легкістю виявлять неполадки та здійснять ремонт пральної машини, знову повернувши її до життя. ТМ «Паробій» виконає ремонт ARDO якісно та за демократичну ціну, і Ви знову зможете почитати цікаву книгу, поки пральна машина пере Ваші речі. Потрібен ремонт Whirlpool? Для нас це теж не проблема.

Ремонт духовки – послуга, яка користується чималим попитом. Хоча духовка зазвичай – річ надійна і служить на Вашій кухні роками, однак вона також може несподівано вийти з ладу. У такому випадку довірте ремонт Lg спеціалістам. Працівники нашого сервісу швидко та професійно відремонтують нагрівну спіраль, вентилятор та ліквідують інші несправності вашої духовки. Після виконаного нами ремонту Bosch, Ardo чи Lg, духова шафа ще довго готуватиме для Вас смачні страви.

Любите поласувати кавою, а Ваша кавоварка чи кавова машина зламалась з невідомих причин. І в цьому випадку наші спеціалісти прийдуть Вам на допомогу і виконають ремонт Saeco максимально якісно, щоб Ви могли насолоджуватсь улюбленим напоєм.

Наша спеціалізація – ремонт техніки зі зручними для Вас умовами, найкращими спеціалістами та використанням оригінальних запчастин. У ТМ «Паробій» полагодять не лише громіздку та велику побутову техніку, але й фени, блендери, м’ясорубки, праски, бритви чи кухонні комбайни. Ви втомились подрібнювати продукти ножем, бо Ваш комбайн несподівано зламався? Ми здійснимо ремонт Philips, використовуючи найсучасніше обладнання та досвід кваліфікованих працівників.

ТМ «Паробій» гарантує Вам ремонт техніки, після якого вона знову запрацює, як нова, і надалі полегшуватиме Ваше життя та забезпечуватиме комфорт і затишок. Зекономте свій час та гроші – звертайтесь до нас!

     

 

 

Shop By Department