Кухонний комбайн являє собою досить складний побутовий прилад, який вимагає правильного та вмілого поводження. Це пояснюється тим, що несправності в даної техніки якраз найчастіше виникають через порушення правил експлуатації та різкі перепади напруги.

Існує два основних типи кухонних комбайнів: із приводним ременем та з прямим приводом. Перший тип конструктивно схожий на блендер, оскільки мотор розташовується під робочою чашею. У комбайнах із прямим приводом мотор і чаша розташовуються один біля одного та поєднуються шестернями та привідним ременем.

Ремонт кухонних комбайнів Bosch(Бош)

Якщо навіть попри правильну експлуатацію і обережне поводження ваш пристрій раптом зламався, а вам знадобився ремонт кухонного комбайна, рекомендуємо звернутись до наших спеціалістів по допомогу. Ми у найкоротші терміни проведемо діагностику та усунемо несправності вашої техніки.

Види несправностей кухонного комбайна

Найбільш часто під час експлуатації кухонного комбайну виникають наступні несправності:

  • пристрій не вмикається;
  • техніка вмикається, але один чи кілька режимів не працюють;
  • сіточка або ножі зносилися;
  • комбайн вмикається, але не крутить під навантаженням.

Елементи конструкції кухонного комбайну, які найчастіше виходять із ладу: насадки та ємності, плата управління, двигун, мережевий дріт, підшипники, вмикачі та кнопки, трансформатори та ін.

Причини звернутись до нас

Звернувшись до наших спеціалістів з приводу ремонту кухонного комбайну, ви отримуєте ряд таких переваг:

  • ми користуємось сучасним обладнанням та інструментами для виконання ремонтних робіт та виконуємо замовлення якісно та у чітко визначені терміни;
  • наявність запасних і додаткових запчастин для різних видів та марок побутової техніки;
  • професіональні майстри з великим досвідом роботи.

Кухонний комбайн – це багатофункціональний прилад, що може використовуватися для нарізки або нарубки їжі, замішування тіста або переведення їжі в рідкий стан. Комбайни відрізняються від блендерів більш потужним мотором та більшою ємністю, вони можуть замінювати собою не тільки блендери, але й міксери. Оскільки кухонний комбайн є необхідним атрибутом сучасної кухні та активно використовується в щоденному побуті, то якість його ремонту є дуже важливою.

Ремонт кухонних комбайнів у Львові

Вартість наших послуг буде залежати від багатьох чинників, найважливішими із яких є складність поломки та ціна комплектуючих, які необхідно замінити. Перш ніж назвати остаточну суму, ми продіагностуємо вашу техніку, щоб мати повне уявлення про заплановану роботу.

Додаткову інформацію щодо особливостей надання послуг нашими фахівцями ви можете отримати, подзвонивши по телефону, який вказано на нашому сайті.

Shop By Department