Дрібна побутова техніка вже досить давно отримала широке поширення серед людей, а без такого водонагрівального пристрою як електричний чайник не обходиться не тільки жоден будинок, але й жоден сучасний офіс. І хоча термін роботи усіх електричних приладів рано чи пізно закінчується, не поспішайте нести поламаний прилад на смітник. Для того щоб зекономити гроші, для початку рекомендуємо вам звернутись до сервісу з ремонту побутової техніки.

Хоча ремонт побутової техніки є досить неважкою справою, однак він все ж потребує певного професіоналізму та уваги до дрібниць. Саме тому основними якостями спеціаліста з ремонту мають бути відповідальність та уважність. Наші майстри нададуть вам послуги високої якості за доступною ціною.

Ремонт електрочайника Philips(Філіпс)

Ремонт ділиться на два основних типи: простий і складний. При цьому до простого ремонту відноситься, наприклад, ремонт індикатора, який згорів, або ж пошкодженого дроту живлення. До складного ремонту відносять переважно заміну таких деталей електрочайника як підставка з контактними елементами, термопара та нагрівальний елемент.

Розглянемо основні правила експлуатації електрочайників, які допоможуть продовжити термін їхньої експлуатації:

  • необхідно звертати увагу на те, щоб кришка чайника була щільно закритою під час його роботи (якщо ви будете нехтувати цим правилом, то з часом може згоріти нагрівальний елемент електричного чайника);
  • бажано, щоб рівень води у чайнику тримався приблизно біля середньої мітки між максимально та мінімально допустимим.

Як визначити несправності електрочайника?

Найпростішою несправністю електрочайника, яку виявити найлегше, є той випадок, коли пристрій не гріє воду, а індикатор не світиться. Електричний чайник, як і будь-який інший електричний прилад, підключається до мережі за рахунок електричної вилки типу С6, тому якщо ваш чайник перестав нагрівати воду, то найперше необхідно перевірити справність вилки та наявність напруги в розетці. Перевірка розетки може здійснюватися за допомогою підключення будь-якого електричного пристрою.

Основні проблеми з електрочайниками, якими ми займаємось:

  • прилад перестав вмикатись;
  • прилад вмикається, але не нагріває воду;
  • чайник протікає;
  • електроприлад не вимикається, коли вода в ньому вже закипіла;
  • не загоряється лампочка індикації.

Ремонт електрочаників Львів

Якщо вам необхідно відремонтувати несправний електроприлад, то наші спеціалісти допоможуть вам у цьому. Ми маємо високоточне обладнання для діагностики, вимірювання та ремонту електроприладів і гарантуємо якісний ремонт електрочайників та інших типів побутової техніки. Наш сервісний центр також має всі необхідні інструменти, матеріали та запчастини.

Shop By Department