Компанія ASKO виготовляє побутову техніку вже понад півстоліття. Впродовж цього часу ця торгова марка зарекомендувала себе, як виробник лише якісної та перевіреної продукції. Посудомийки, пральні й сушильні машини ASKO, а також електроплитки стали незамінними помічниками в оселях мільйонів людей в усіх куточках світу.

Українці теж неодноразово пересвідчились в незмінній якості цього бренду, однак навіть найбільш надійна техніка має здатність виходити з ладу. Саме тому ТМ «Паробій» пропонує вам ремонт техніки ASKO на найвищому рівні.

Пам’ятайте, якщо ваша пральна машина ASKO зламалась, намагатись полагодити її самотужки – велика помилка. Адже побутова техніка цього виробника доволі складна, а головне, немало коштує. І такими спробами ви можете завдати їй ще більшої шкоди. Саме тому краще віддати ремонт техніки ASKO в руки професіоналів. Спеціалісти ТМ «Паробій» з легкістю визначать несправність та усунуть її за максимально короткий термін. І головне, вам не доведеться переплачувати, адже у нас найоптимальніші ціни.

Не працює посудомийна машина ASKO, а ви терпіти не можете миття посуду вручну? Звертайтесь до нас, і ми полагодимо вашу домашню помічницю. Наші працівники володіють всіма необхідними інструментами та комплектуючими деталями, а головне – професіоналізмом та досвідом роботи, що дозволить виконати роботу максимально надійно.

Потрібен ремонт побутової техніки ASKO – звертайтесь до нас! І за найкоротший термін ваша техніка буде знову, як нова.

Shop By Department